alnus

aktualności

 


Nowosci firmy Brühl.

concert 

moule 1_1
moule_2 


 

Nowości firmy Sudbrock.

Fox_8 green   GermanNowy_obraz

Kati Meyer-Brühl otrzymała już wiele nagród za swoje pełne życia i wieloaspektowe projekty. Teraz bije rekord. W maju projektantka otrzymała 11 renomowanych wyróżnień jednocześnie!

 

Niemiecka Rada do spraw Wzornictwa (German Design Cauncil) nominowała modele: avec plaisir, ławę belami, sofę bridge, sofy i fotele modeli chess i JO jak i sofę morning dew do German Design Award 2014. Wyróżnienie uchodzi za najbardziej prestiżowe w kraju.

Kolekcje avec plaisir i belami jak i fotel dive, krzesło edouard oraz fotel wraz ze stołkiem lemon otrzymują za swoje przykładnie ponadczasowe wzornictwo Green GOOD DESIGN Award od The Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design. Wyróżnienie zrodziło się przed pięciu laty z GOOD DESIGN Award - najważniejszego światowego wyróżnienia w sferze designu.

Wszystkie nagrodzone obecnie modele zostały zaprojektowane przez Kati Meyer-Brühl w okresie od 2011 do 2013 r. Jako ostatnie - modele chess i JO, które po raz pierwszy zostały zaprezentowane w ramach tegorocznych targów meblowych w Kolonii i Mediolanie. Nagrody potwierdzają słuszność drogi wybranej przez projektantkę: łączenia lekkiej, niezależnej i zrozumiałej twórczości z maksymalną dbałością o jakość, zachowawczość środowiska, ochronę środowiska naturalnego.

http://www.meble.pl/design,tego-jeszcze-nie-bylo-w-historii-swiatowego-designu,254.html 

00000 

JO2


Sudbrock    logo_red_dot_01   interior.3jpg

pragniemy przekazać niezwykłą informacje, że firma SUDBROCK GmbH, której jesteśmy od niedawna wyłącznym przedstawicielem w Polsce została nagrodzona reddot winner 2013 za model cut Y.

W 2012 roku nagrodę Interior Innovation Award 2012 otrzymał zestaw Domino. Powyższe wydarzenia szczęśliwie splotły się z decyzją firmy SUDBROCK o wejściu do Polski.

Koje_01_Cut_Y_667

  dOMINO
Realizacja: meble.pl      Pozycjonowanie: technetium.pl