alnus

o firmie

drewnoFirma Alnus zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem gospodarczym dla firm polskich i zagranicznych. Naszą specjalizacją są projekty, których celem jest podniesienie efektywności strategicznej współpracujących z nami przedsiębiorstw.

Z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem prowadzimy szkolenia, wykłady, oraz realizujemy projekty doradcze, które przyczyniają się do wzrostu konkurencyjności naszych klientów. Oferujemy swoje usługi w zakresie wykonywania profesjonalnych analiz w celu pozyskania nowych rynków zbytu oraz nowych odbiorców na Państwa produkty. Projektujemy i wdrażamy systemy controllingu, budżetowania i obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie. Przeprowadzamy procesy naprawcze i restrukturyzacyjne w firmach. Pomagamy w określeniu strategii dla przedsiębiorstw. Wykonujemy tłumaczenia w zakresie języka niemieckiego handlowego i technicznego z zakresu branży drzewnej i meblarskiej. Nie świadczymy usług doradczych na skalę masową. Dzięki temu każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Gwarantujemy mu indywidualną obsługę i wnikliwą analizę specyfiki jego działalności i problemów nawet, gdy tworzone opracowania: plan finansowy, biznes plan, wycena przedsiębiorstwa, memorandum informacyjne, program naprawczy są wykonywane według standardowej metodologii

firma1Specjalizujemy się w obsłudze branży drzewno-meblarskiej, której specyfikę poznaliśmy w ciągu 15 lat pracy dla tej gałęzi gospodarki.

Dla firm zagranicznych oferujemy profesjonalny pakiet usług związanych z wejściem na rynek polski, poszukiwaniem partnerów handlowych i produkcyjnych. Polecamy nasz główny produkt: tworzenie i obsługę oddziału firmy zagranicznej w Polsce

Dla polskich firm oferujemy nowe zagraniczne możliwości sprzedaży produktów, poszukiwanie partnerów handlowych oraz produkcję wzorów powierzonych dla zagranicznych odbiorców. Dysponujemy aktualnymi opracowaniami ekonomicznymi poszczególnych rynków zagranicznych z uwzględnieniem najważniejszych wskazówek dla eksporterów. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług firma nasza została członkiem Stowarzyszenia Doradców Gospodarczych w Polsce. Należymy również do Stowarzyszenia Controllerów ICV, Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa, a także do Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

firmaOprócz działalności doradczo-szkoleniowej angażujemy się również w prowadzenie wykładów na temat branży drzewno-meblarskiej, jej szans i możliwości rozwoju. Prowadziliśmy takie wykłady podczas targów Meble 2006, Drema 2006 oraz Furnifab w Poznaniu. Zaangażowani jesteśmy również w propagowanie zagadnień ekonomicznych na łamach czasopism branżowych takich jak „Meble Materiały i Akcesoria” oraz „Forum Przemysłu Drzewnego”

Zawsze dostarczamy szereg rzetelnych i obiektywnych informacji niezbędnych do właściwego zarządzania firmą, ponieważ nic nie jest warte więcej niż informacja wyprzedzająca fakty.

Zapraszamy do zwiedzenia kolejnych rozdziałów tej strony oraz do skorzystania z oferowanych przez nas usług.Realizacja: meble.pl      Pozycjonowanie: technetium.pl